jak vytvorit pripravu pro TC ?

Autor: david mara
Datum: 04.12.2017 02:00
uživatel: 122022


Neni mi uplne jasne jak vytvorit pripravu pro TC. Dopracoval jsem se k tomu, ze staci 10mm trubka, ktera ze da do podlahy, udela se prostup zdi ven v miste kde bude TC. Doted jasne ale jak vyvedu to vedeni v kotelne ven ?

a) BUd to musi byt pravouhle nahoru z podlahy ale jak tam pak protahnu ty medene trubky ?
b) protahnout tam ty medene trubky a kabel rovnou, ale opet co s tim pravym uhledm ven z podlahy v kotelne ?
c) postupne jit v podlaze nahoru aby otvor ustil ve stene nad podlahou. OK jenze kdyz trubka pujde postupne nahoru a bude zalita anhydritem, bude se nejspis v usti do kotelny anhydrit lamat, pac tam bude slaba vrstva.


Jak toto resite ?

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Šalý Jaroslav
Datum: 04.12.2017 08:45 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 118337
reakce na ...
Pozvěte si tam chlaďaře, který by to montoval a on Vám řekne co a jak připravit !!!! Ta nějaká pětka (za jeho čas a cestu) za to stojí.
Takto radit na dálku je o ničem

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánuVelký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou KoukalovouPraha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí