Vysypaná Miako vložka v hotovém stropě

Autor: Jan Horčík
Datum: 04.01.2018 15:10
uživatel: 103728


Fotogalerie:

Na podkladový beton 1. NP (4 cm) mi upadla cihla a Miako vložka 26cm pod tím se vysypala na zem - skoro celá, zbyla jen vrchní část přilepená k betonu. V betonu zůstala jen menší rýha, neprasknul. Strop se bude dělat sádrokartonový, takže se to zakryje, ale nedokážu posoudit o jak závažný problém jde? Máte někdo zkušenost jak s tím naložit?

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: bob svaton
Datum: 04.01.2018 18:58 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 120077
reakce na ...
nejedna se o zadny problem. mezeru vyplnte tezkou vatou aby se dirou nesiril hluk. pote preperlinkujte nevadilo by to ani kdyby byl strop nahazen.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czČeský ostrovní dům zve na Pohled do budoucnosti, seminář o domě v roce 2030Při stavbě v Hradci Králové objevili archeologové opevnění, projekt investor upravíRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánu