Kastlík na předokenní žaluzie

Rubriky:

Reklama
LM Lukáš Maťa @lukas.mata před 6 roky09.01.2018 22:11:00
Kastlík na předokenní žaluzie

Ahoj
rád bych se vás zeptal na radu. Na jaře začínám stavbu a řeším detaily jak a co bude ještě a narazil jsem ještě na jednu věc a to kastlíky na předokenní žaluzie.
Prvně skladba bude jen čistě porotherm 50 cihla bez zateplení a tak jsem se díval na ceny překladu a systémového řešení porotherm na kastlík.
Když vezmu délku na francouzské dveře které mají šířku 2,5m tak délku překladu beru 3m tak :
Porotherm = kastlík 10 000 + ještě překlady za něj
Heluz - ten to má komplet za 10 000 jeden celek , ale je zase potřeba jeřáb na usazení.

Nicméně oboje cena naprosto šílená a to jsem si říkal, že bych nejradši ty žaluzie všude při této ceně mě to přešlo. Když to vezmu tak včetně žaluzií by to bylo kolem 250 000,-

tak otázka zní nějaký tip nebo jak jste to dělali ? Přemýšlím aspoň kdybych našel lepší cenu na kastlík k překladům a dal bych je na všechny okna dotáhl elektroinstalaci a bylo by to nachystané kdybych tam ty žaluzie chtěl dát ... ale je to o ceně.

Zatím jsem našel alternativy ISO Kastl a SM PRodukt .... máte nějaké zkušenosti s tím ? A jaké jsou tam ceny ?

Díky moc za rady

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

6 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.