Špalety oken

Autor: Ondřej Drahný
Datum: 11.01.2018 22:00
uživatel: 121157


Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o radu. Zedníci ,,umělci", kteří nám na novostavbě prováděli vnitřní omítky sice instalovali na okna a dveře APU lišty, bohužel některé jsou přetaženy maltou a štukem. V těchto částech to samozřejmně praská. Pokoušel jsem se daná místa zapravit tmelem popřípadě akrylátem. Bohužel bez výsledku. Nyní přemýšlím, jak danou věc vyřešit, napadlo mě zvovu nalepit APU lištu, za cenu zúžení okna nalepit polystyren (např. 0,5 cm) natáhnout a zaštukovat. Jiné řešení moc nevidím. Máte někdo zkušenosti s daným problémem.

Velice děkuji za každou radu.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Martin Černý
Datum: 12.01.2018 06:22 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 124246
reakce na ...
Dobrý den.
Předpokládám tedy,že máte jádrovou omítku a na ní finální povrch štuk. Pak je nejjednodušší řešení vybrousit špalety do roviny mezi pozinkovým rohem a Apu lištou. Tu očistit a vyštukovat znovu..
Pozor ať nepoškrábete okna a rohy,mohou pak začít reznout.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czČeský ostrovní dům zve na Pohled do budoucnosti, seminář o domě v roce 2030Při stavbě v Hradci Králové objevili archeologové opevnění, projekt investor upravíRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánu