K osobě pana Ing. Jana Schindlera - správce kalkulátoru

JB Jan Baroš @jan.baros před 4 roky25.01.2018 18:36:00
K osobě pana Ing. Jana Schindlera - správce kalkulátoru

Měl jsem čest na výstavě Infoterma 2018, stánek věnovaný TZB-info, poznat osobu pana Schindlera a musím se podělit o své postřehy.
Nejsem prodejce, nejsem obchodní zástupce. Přesto se mnou jednal velmi vstřícně, otevřeně, na přátelské vlně. Trpělivě byl nápomocen mi vysvětlit všetečné otázky a přesto bylo cítit, že téma ho velmi baví. Probrali jsme spolu minulost dodavatelů, jejich současné chování ke klientů a v neposlední řadě budoucnost v této rovině. Následně jeho zkušenosti s jednotlivými dodavateli, jejích mnohá neprůhledná zákulisní lobby, nepřesné informace ve smlouvách, dále postřehy s chování ERÚ, atd.
Jeho práce si velmi cením, neznám nikoho dalšího s takto velkým přehledem. Opakovaně mu děkuji za tu spoustu času, kterou TZB-info věnuje.

Jan Baroš

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.