Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Perlinka na krbovou obestavbu

Autor: Kristýna Prová
Datum: 25.01.2018 19:26
uživatel: 127048


Dobrý den, prosím o radu, zda je nutností použít perlinku a kamnářské lepidlo, před finálním nanesením stěrky?... Krbovou vložku jsme obezdili tepelně izolačními deskami Silca s použitím doporučeného lepidla. Celá konstrukce je sešroubovaná vruty. Již tři dny v krbu topíme a ve spojích se neobjevily praskliny. Děkuji za odpověď . Přikládám fotografie krbů....

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Ondra Brichta
Datum: 26.01.2018 09:53 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 117952
reakce na ...
praskliny se objeví většinou později (pokud se mají objevit), je otázka, jak jste s lepidlem pracovali, ona tam může být opravdu minimální vlasová prasklina, která není na první pohled patrná,ale později se projeví, zvlášť po nanesení finální stěrky. Perlinku a lepidlo bych rozhodně doporučil (stejně tak před aplikací lepidla desky řádně napenetrovat), minimálně to udělá lepší podklad pro finální povrch, než je holý povrch desky.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama