Temperovaní vikendoveho domu

Autor: Martin Šefl
Datum: 12.02.2018 06:59
uživatel: 127187


Dobry den, mame elektricky kotel, kombinaci podlaha + radiator. Dum obyvame od patku do nedele a na nadrazenem termostatu nechavame 18st. Pri odjezdu vypiname radiatory a nechavame bezet pouze podlahove topeni, chtel by se zeptat zda je to spravne? Je lepsi nechat zaple hlavice na radiatorech nebo vypinat a temperovat pouze podlahou? Dekuji za odpovedi

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Ivan SSSS
Datum: 12.02.2018 23:17 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 108463
reakce na ...
Osobně bych preferoval nechat topit podlahovku. V pátek když přijedete, tak podlaha bude natopená a vzduch se rychle dotopí radiátory. V opačném případě by natápění podlahovky trvalo delší dobu.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czJak poznat poškozené stavební dříví, jak se projevuje dřevokazný hmyz a houbyO fotovoltaiku je v ČR zájem, bariérou jsou vstupní nákladyTmavé dekory dveří v kontrastu nebo v tónu?Další plavební komora na Vltavě? Povodí chce oživit debatu o stavbě