Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Jsou lodžie, balkony a terasy společnými částmi bytového domu?

Autor: Josef Praks
Datum: 21.02.2018 09:03
uživatel: 127272


Autor stejnojmenného článku zcela opomenul existenci § 1180 nového občanského zákoníku, proto jeho rady ohledně společných částí domu ve výlučném užívání majitelů přilehlých bytů nejsou fundované.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Josef Praks13.03.2018 08:54
Vladimír Buk12.03.2018 23:47

Příspěvky
Autor: Vladimír Buk
Datum: 12.03.2018 23:47 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100029
reakce na ...
Uvedené sdělení v tomto příspěvku nelze dobře chápat, když není znám autor stejnojmenného článku a místo jeho zveřejnění. Můžete to zveřejnit ?

Autor: Josef Praks
Datum: 13.03.2018 08:54 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 127272
reakce na ...
Článek je zde na portálu: https://www.tzb-info.cz/normy-a-pravni-predpisy-facility-management/15932-co-jsou-spolecne-casti-bytoveho-domu

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.