rekuperace svepomoci ?

Reklama
DM david mara @david.mara před 6 roky09.03.2018 01:23:00
rekuperace svepomoci ?

Zdravim mam par otazek

1) je vazne treba profesionalni navrh rozvodu rekuperace, nebo proste jde jen o to propojit npotrubi podle nejakych jednoduchych zasad. Pripadme docetl bych se o tom nekde ?
2) MUzete mi poradit nejakeho levneho ceskeho vyrobce potrubi vhodneho pro rekuperaci ?
3) mam zasadni problem s tim jak pomoci rekuperace vyresit odvetrani 2 koupelen a kuchyne. V kuchyni planuji digestor, ale v zime je logicky nesmysl nechat jet digestor a zaroven rekuperaci, jak se toto resi, to se nejak napoji digestor na odtah rekuperace, v ziome se to zas rozpoji - to mi prijde krkolomne, jak se to resi vetsinou ? Toi same jak to resit v koupelnach ? Kam umistnit nejlepe odtahove trubky ?
4) je zde nejaky clovek ktery by mi s tim za uplatu pomohl to realizovat - navrhnout a rozvest ty rozvody ?


predem diky vsem

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

17 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.