Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Terra Group

Autor: Petr Němec
Datum: 12.03.2018 16:50
uživatel: 127341

Dobrý den
Chci se s vámi podělit o další ne seriosní jednání společnosti Terra Group. Po zveřejnění příspěvku o nespokojenosti s tím, jaké služby poskytuje Terra Group se mi ozvali ať jim pošlu veškeré podklady a ,že mojí stížnost prošetří.
Již je to 10 dnů co jsem ji podklady znovu zaslal, ale již se mi nikdo neozval.
Tak si myslím, že je to jen působ jak zabránit diskuzím o službách Terra group a čekají až nabyde platnost nová nevýhodná smlouva.
Po těchto zkušenostech Terra Group už více ne.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Terra Group28.01.2019 15:17
Romana Slívová25.01.2019 17:33
Terra Group12.03.2018 21:27

Datum: 12.03.2018 21:27 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126724
reakce na ...
Dobrý den p. Němče. Váš e-mail z 1. března 2018 se zaslanou přílohou evidujeme. Zítra vás budeme telefonicky kontaktovat s návrhem řešení v souladu s vaším požadavkem. Za zpoždění se omlouváme. Terra Group

Autor: Romana Slívová
Datum: 25.01.2019 17:33 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 129550
reakce na ...
Dobrý den, prosím aby se mi ozval nějaký zástupce Terra Group, pod silným tlakem pana Krůčka změnili dodavatele plynu a elektřiny, nyní dům přepsali na mně a já se v tom vůbec nevyznám. Myslím, že jsem někde četla, že po dvou letech mají být zařazeni do další aukce, což se nestalo. děkuji za informace

Autor: Terra Group
Datum: 28.01.2019 15:17 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126724
reakce na ...
Dobrý den. Zašlete nám prosím kontaktní údaje (telefon / mobil) na a budeme vás obratem kontaktovat. Bohužel, klienta s vaším jménem v systému neevidujeme, tudíž na vás aktuálně kontakt nemáme. Hezký den. Terra Group

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.