Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Stavba plotu proti hluku z dopravy

Autor: Richard havlíček
Datum: 26.03.2018 20:01
uživatel: 127555


Chci se zeptat na stavbu plotu proti hluku z dopravy. Po všech kladných povoleních jako životní prostředí, dopraváci , soused, což je město s danou silnicí a zastávkou linkového autobusu přímo před domem(Praha 4) mi stavební úřad zamítnul stavbu plného plotu do výšky 2 m. Odůvodnění: záměr není v souladu s ustanovením §30 ods. 1 a2 10/2016 Sb. což znamená 120cm max. zbytek průhledný Pokud chci vyjímku, musím nechat provést akustické měření hluku za cca. 19tis. i když je jasné i té byrokratické krávě co tam sedí, že je ulice nadmíru hlučná. Nemáte někdo nápad, jak to vyřešit?

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Erika Frčková
Datum: 24.04.2018 13:14 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 127718
reakce na ...
Nestavila bych plot,ale dřevník,dřevo si vyskládat snad můžete..Já stavim dřevník,soused mi na hranici pícha roxory ohrožující mé děti,betonový plot by jim vadil.Teď právě zjišťuji,jestli po novele můžu betonový plot max 2m stavit bez souhlasu souseda,který nás šikanuje.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.