Tloušťka podlahy - anhydrit 30-35mm ?

Reklama
JB Jiří Boček @jiri.bocek před 6 roky01.05.2018 21:28:00
Tloušťka podlahy - anhydrit 30-35mm ?

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o názor.
V novostavbě mě vylévali anhydrit podlahu. Plánovaná skladba podlahy: 160 EPS, 50 systémová deska (20 polystyren + 30 pupek) a 40-45mm anhydrit CA30 nad pupky systémové desky.
Realita je ovšem jiná. Bohužel, přestože jsem před vylitím zadal výšku a zaměřovali ji na laser 2 lidé, je nyní po zaschnutí výška podlahy cca o 10-14 mm nižší než bylo plánováno. V místě, kde jsem podlahu šaloval, je po změření nad pupkem tloušťka anhydritu v rozmezí 30-35mm + je samozřejmě anhydrit mezi pupky.
Pominu-li, že mám nyní pod rámem francouzkých oken díru 30mm a ne plánovaných 15mm, bojím se, aby v budoucnu anhydrit o menší tloušťce nepraskal.
Chci se zeptat na váš názor. Je to ještě v pořádku? Dá se to vůbec ještě nějak opravit?
Předem děkuju.
Jirka

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.