Rekonstrukce stropu pomocí hurdisek

Reklama
MR Michal Roupec @michal.roupec před 6 roky14.05.2018 21:28:00
Rekonstrukce stropu pomocí hurdisek

Dobrý den,

čeká mne rekonstrukce stropu sklepa/podlahy přízemí ve starém domě. Klenba půjde pryč a místo ní íčka a hurdisky. Základní věci jako ukládat na vápennou maltu a separační vrstva jsou mi jasné, nevím jen několik detailů.
-Když budu dělat kapsy na Ička, měl bych tam udělat asi nějaké lože z betonu? Jak asi silné?
-jednu část hurdisek položím na nosnou zeď ve sklepě ale nahoře bude rovná podlaha. Mohu prostor "z boku" taktéž obetonovat? (separační vrstva je samozřemostí).
-Jako výplň je lepší dát polystyren nebo ekostyren beton? Máme dům ve svahu - ve "sklepě" bude vchod, zádveří, dílna a spižírna takže třeba hlučnost asi nebude takový problém. Napadlo mne že se s ekostyrenem bude méně houpat. Mám pravdu? Nahoře bude izolace a podlahovka.
Nad ičky je 4cm armovaný beton. Kolik je třeba podložit sítě?

Děkuji.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

14 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.