SB vs SBC lepidlo

Rubriky:

Reklama
ZP Zdeněk Pech @zdenek.pech před 6 roky16.05.2018 22:09:00
SB vs SBC lepidlo

Dobrý den,
stavím patrový RD, 30 cm heluz P15 na lepidlo. Vybral jsem celoplošné SBC, od nanášení válcem me zkušenosti jiných odradili, takže se cihly namáčeli v "kaši" lepidla SBC. Lepidlo bylou pouze na žebrech, ale zase vydatněji než 1 mm.

Tak jsem udělal 4 řady, pak čtu že SBC by se namáčet nemělo, že pouze válec. Jaké jsou pro to relevantní důvody? Je - li lepidla dost, nevadí že je pouze na žebrech, nebo ano? Jakou má lepidlo funkci na dutinách? Však tam nic nespojuje.

Celkem bych rád zůstal u toho namáčení, jestli mě od toho neodradíte...kdyý za cihlu zaberu tak pěkně drží, tak v čem je problém.

málokomu se prý u scd malty podaří namíchat konzistenci tak aby nepropadala, to už mi přijde lepší to pořádně namočit.

Díky za odpověď.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.