Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Dodavatel elektriny Praha 10

Autor: Lukáš Novotný
Datum: 30.06.2018 19:34
uživatel: 128030

Dobry den, konci mi smlouva u Bohemia Energy, se kterymi nejsem moc spokojen (arogantni jednani zamestancu po telefonu, pokutovani za kazdou drobnost atd.) Kamarad mi doporucil https://www.epet.cz/ ale ma tahle firma nic nerika, mate s ni nekdo zkusennost? Pripadne muzu poprosit o typ na jine poskytovatele pro Prahu 10? (elektrina pouze na sviceni, zasuvky a troubu) Na kalkulacky, srovnavace uz jsem koukal, jde mi i o dopruceni co se chovani k zakznikum apod tyce. Diky

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Datum: 20.07.2018 10:09 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 127011
reakce na ...
Dobrý den,
je to bývalé EP Energy Trading, nyní se prezentují zkratkou EPET. Já k nim byl převeden firmou Terra Group z ČEZ na základě annonce v naší obci. Terra jako vítěze vybrala právě EPET. Já jsem nakonec neušetřil, s ČEZ záloha 750,-, EPET mi napařilo 800,-... Takže úspora ;-) Říkal jsem si ale, že je to jen záloha, tak se mi to pak vrátí dle skutečné spotřeby a budu mít přeplatek. Jenže pak jsem koukal do korespondence a sice se chlubili nižší sazbou za MWh, ale byl tam poplatek 40,- Kč měsíčně, jakýsi paušál. No a proto mi tedy zvedli tu zálohu, právě o tyto poplatky to nakonec u mne bylo dražší než s ČEZ. U ČEZ kWh 4,70, u EPET 4,99. A to se vyplatí :-) No moje chyba, dneska už jsem chytřejší. Jinak nechápu dotaz - to je v Praze 10 nějaké specifikum, co se týká dodavatelů? Myslím že si můžete zvolit jakéhokoliv dodavatele, působnost je myslím u všech celorepubliková. Já bych zadal Vaše parametry spotřeby do zdejšího kalkulátoru a podle toho se rozhodl. Já už jsem dnes u jiného poskytovatele, EPET jsem po 2 letech opustil.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.