Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Anhydritová podlaha, trhliny

Autor: Jindřich Diesner
Datum: 18.07.2018 11:07
uživatel: 128109

Fotogalerie:
obrázek č. 1 obrázek č. 2 obrázek č. 3 obrázek č. 4 obrázek č. 5
Dobrý den,
firma vylila anhydritovou podlahu na teplovodní podlahové topení. Tloušťka anhydritu 55 mm. V podlaze se začínají objevovat trhliny, ale nejsou to praskliny (není patrná mezera v trhlině), viz. přiložené fotky.
Tři dny od vylití jsem si žádných trhlin nevšiml. Nyní, (fotky jsou z 8 dne po vylití) jsou trhliny zřetelně vidět a není jich málo. Do podlahy se netopí, pouze větrám.
Prosím Vás o názor, jde o vadu lité podlahy a je třeba ji opravit? Nebo dokud není v prasklině mezera je to OK? Na podlahu přijde dlažba.
Děkuji,
JD

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Petr Kuaze27.07.2018 21:09
Jindřich Diesner25.07.2018 20:46

Datum: 27.07.2018 21:09 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 115202
reakce na ...
po zbrouseni a vysátí uvidíte ted je to predcasne

Autor: Jindřich Diesner
Datum: 25.07.2018 20:46 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 128109
reakce na ...
No dobrá odpovím si sám...
Jak podlaha vysychá, ztrácí se i kresba bílých čar z fotek. Žádné praskliny ani trhliny to zdá se nejsou. Zkusil jsem vzít to o čem jsem si myslel že je trhlina lehce ocelovým kartáčem a celou čáru jsem smazal. Žádná prasklina tam není. Naštěstí.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.