Překlad na balkonovými dveřmi

Rubriky:

Reklama
PK Petra Karas @petra.karas před 5 roky18.07.2018 15:44:00
Překlad na balkonovými dveřmi

Dobrý den všem, detail na obrázku jsem obdržela od dodavatele dřevostavby, po mém dotazu, jak je řešen skrytý průvlak v jejich konstrukci nad balkonovými dveřmi s vnějšími žaluziemi. Když jsem se ptala po výpočtu kondenzace vodních par v tomto místě, protože izolace 2 cm z vnější strany se mi nezdá, odpověděli mi takto: "Tento výpočet nemáme – konstrukce v tomto místě je zhotovena tak (difuzně uzavřená) , aby nedocházelo ke kondenzaci vodních par . Tento detail zhotovujeme takto standardně u takovýchto stavebních otvorů a byl samozřejmě konzultován přímo s VVUD tak , aby nedocházelo v budoucnu k možným problémům."
Firma už dům staví, tzn., že tohle už je na stavbě osazeno. Obávám se kondenzace na oceli.

Skladba stěny od interiéru je:

konstrukční deska RIGISTABIL 12,5 mm
instalační předstěna (tepelná izolace) 40 mm
Sádrovláknitá deska Rigidur HSD 12,5 mm
tepelná izolace ve skeletové rámové kci 160 mm
izolační dřevovláknitá deska INTHERMO 60 mm
podkladová armovaná omítka 7 mm
strukturovaná omítka 2 mm

Co myslíte? Je obava na místě?
Díky za radu, Petra K.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.