Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

odepření přístupu k místě firmy a trvalého bydliště z příjezdové veřejné cesty

Autor: pavel salomon
Datum: 17.08.2018 22:10
uživatel: 128260


Dobrý den,
chtěl jsem vás požádat o pomoc a radu.
Jedná se o rekonstrukci příjeznové cesty k objektu kde podnikám a sídlí tu má firma a 3 další firmy+je zde menší hotel.
K tomoto objektu je pouze jedna příjezdová cesta která je v rekonstrukci.
Podle stavebního povolení se zde má dodržovat harmonogram opravy v podobě částečných uzavírek které umožnujou průjezd této komunikace.Ale firma ktará rekonstrukci provádí absolutně nedodržuje uzavírny prakticky zde panuje 2 měsíce chaos a stavbou se projíždí jak se komu zachce a stav.firma asbolutně ignoruje plán uzavírek.
Dnes vydal starosta hlášení,že cesta se uzavírá úplně od 22.8. na dobu neurčitou a vedoucí stavby chce uzavřít celou komunikaci na 1měsíc protože jsou ve zkluzu,
absoltně jsme z toho v šoku jednají s náma jak s dobytkem a dle sdělení stavbyvedouciho je absolutně nezajímá a jsou v právu uplně cestu uzavřít bez možnosti příjezdu pro firmy a hotel.
Jsme malé firmy a chtěly bych se na vás obrátit s pomocí jak se bránit.Protože
jeden mesíc uzavřít firmy u kterých máme objednané zakázky a bez přijezdové cesty je nemůžem realizovat je značný finanční prodělek.
Děkuji za odpověď

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama