VPC v modulu

Rubriky:

Reklama
VPC v modulu

Dobrý den,

uvažuji o projektu z VPC (NED). Chci se dotázat vás, kteří jste stavěli z VPC bez řezání, jak jste si poradili se zárubněmi v příčkách? Modulově se lze dostat na 875 nebo 1000 mm a jelikož se většinou uvažuje na stavební otvor o 10 cm více než na dveřní křídlo, nemuselo by to dostačovat. Navíc pokud bych uvažovala skryté zárubně, tam výrobce uvádí dokonce +12,5 cm. Navíc je tu problém s provedením, pokud se chlapům na stavbě nepodaří pracovat dokonale, vzniknou nepřesnosti.

Díky za rady!

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

3 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.