Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Přijetí cechů u předsedy vlády ČR

Autor článku: redakce podle tiskové zprávy Cechu topenářů a instalatérů ČR
Plné znění článku: Přijetí cechů u předsedy vlády ČR
Anotace článku: Předseda vlády Bohuslav Sobotka jednal ve čtvrtek 19. května 2016 ve Strakově akademii se zástupci profesních spolků a se zástupci Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Cech topenářů a instalatérů České republiky byl zastoupen panem Bohuslavem Hamrozim, prezidentem CTI ČR.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Dílny a pozemky povinné? Místo čeho?
Autor: Dagmar Kopačková
Datum: 26.05.2016 13:18 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 104471
reakce na ...
Řada dětí na základních školách navštěvuje kroužky typu Kutílek, Šikula apod. a jejich počet by se určitě zvýšil, pokud to bude v rámci školní družiny, když škola bude mít dílny nebo pozemky dostupné a rodiče je nebudou muset nikam vozit nebo vodit.
Ale musíme hned volit formu, kdy jsou dílny povinné? A na úkor jakých stávajích předmětů to bude? Nebylo by vhodnější podpořit zájmové činnosti s praktickými dovednostmi v rámci odpoledních programů, kde si děti budou volit podle své nátury - vědecké pokusy, dílny, pozemky, modelářství..
V tiskové zprávě se hovoří o prostorách pro dílny, ale zásadní bude také zajistit pedagogy, které umí v dětech vzbudit zájem.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama