Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Čeští spotřebitelé ušetří 170 milionů za energie

Autor článku: Ing. Jan Schindler, podle tiskové zprávy DTestu, redakce
Plné znění článku: Čeští spotřebitelé ušetří 170 milionů za energie
Anotace článku: Dtest současně s vítězným dodavatelem vydal tiskovou zprávu, podle níž více než 22 000 domácností změnilo dodavatele v rámci největší hromadné změny dodavatelů energií. Průměrná roční úspora domácností, které změnily dodavatele v naší kampani „Chci výhodnější energie“, je 2883 korun v případě elektřiny a 8707 korun v případě plynu.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Věřím, že se to oplatí..Antonín Synecký31.05.2016 15:05
Elektrina pripominkajarda jarda30.05.2016 01:32

Autor: Antonín Synecký
Datum: 31.05.2016 15:05 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 122742
reakce na ...
Z téměř 80tisíc přešla skoro čtvrtina, ..z optimistického hlediska mohou být rádi, že nás přešlo aspoň tolik. Na měšci jsem četl, že hodně lidí odradila akvizice 3E s BE. Sám jsem to měl v povědomí, ale říkal jsem si, že je to pod hlavičkou dTestu, tak to musí být nějak ošetřené a proto obavy nemám, že bych se musel bát o svou úsporu, která mi mimochodem přijde dosti vhod. Takže věřím, že se to oplatí.

Předmět: Elektrina pripominka
Autor: jarda jarda
Datum: 30.05.2016 01:32 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 105814
reakce na ...
A stejne nam nereknou, kolik ten prazak s 1669 kWh celkove za rok zaplati :-)

Na ERU mi vysla pri teto spotrebe uspora 1226,- oproti defaultnimu tarifu PRE. Takze tolik muze usetrit skoro kazdy, kdo vyvine nejake usili...

Druha vec je fixace/zavazek a treti nejdulezitejsi vec je, co udela dodavatel po x letech? Protoze za akvizici obchodnik neco zaplati a nekde si to musi vzit zpet!!! Beztak nejvic berou majitele dratu... Cena silovky je uz dnes temer bezvyznamna a bude asi dale klesat...

Treba Ampermarket, vsude jsem ho zavedl a pak po 2-3 letech zavedl pausal, diky cemuz se uz nevyplatil a bylo nutno zase vse menit...

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama