Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

SU nechce povolit stavbu kvůli přípojky

Autor: Kamila Trojancová
Datum: 30.09.2018 09:03
uživatel: 125736


Dobrý den, vyřizujeme stav. povolení všechno už máme schválené, ale SU nám sdělili že nás nepřipojí kvůli ele. přípojky. Parcela svojí přípojku už má jde tudiž pouze o navýšní jističe, což mi čez schválil (mám budoucí smlouvu). Jenže SU nechápe jak jsme dosud připojení. Budka má totiž 3 uživatele s vlastníma hodinama a je na okraji pozemku souseda. Připojená je ke sloupu taktéž na pozemku souseda. K budce se jednoduše dostanu, protože je hned u mojí brány. Posílala jsem SU faktury že normálně je vše napsno na mě, ale oni chcou vyjádření od čezu s číslem mojí parcely že se jedná o navýšní (problém je totiž že je tam jinéodběrné číslo, kvůli toho že je budka umístěna na pozemku souseda), čez mi ale vyjádření nechce poslat, že si mám poslat žádost, kterou ale mám schválenou. Prosím poradte co dělat. děkuji

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama