Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

praskliny ve sloupu v podkroví

Autor: Jan Matěj
Datum: 10.10.2018 18:48
uživatel: 128645

Fotogalerie:
obrázek č. 1 obrázek č. 2 obrázek č. 3 obrázek č. 4 obrázek č. 5
Dobrý den, koupil jsem rozestavěný dům a již bývalí majitel se rozhodl že místo jedné vnitřní stěny v podkroví postaví dva sloupy a prostor nechá otevřený.
Já dům nechal dodělat, jeho řešení se mi líbilo, momentálně už lepí vynil na podlahy, všiml jsem si už kdysi, ale nedával jsem tomu nějakou váhu že jeden ze sloupů má z jedné strany celkem velkou prasklinu.

a tak teď když už je vše hotovo (vím že trochu pozdě tohle řešit) jsem začal dumat nad tím jestli mi to jednoho dne nespadne celé na hlavu.

znamená takovýto druh praskliny nějaký problém ? druhý sloup má také praskliny ale né až takto široké

všechny přiložené fotky jsou toho jednoho sloupu, z ostatních stran má menší praskliny, né tak široké.

Díky za názory, upřímně nevím zda to je problém nebo ne, zedníci ani pokrývači na to neříkali nic neobvyklého.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Jan Matěj27.08.2020 16:03
Miloš Studený27.08.2020 12:20

Datum: 27.08.2020 12:20 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 132942
reakce na ...
Dobrý den, mohu se zeptat, jak jste věc dořešil? Mám podobný problém. Děkuji.

Autor: Jan Matěj
Datum: 27.08.2020 16:03 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 128645
reakce na ...
zatmelilo se to a přemalovalo..

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama