Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

STANDARD ENERGY s. r. o.

Autor: Lenka Hnizdova
Datum: 13.11.2018 08:41
uživatel: 128945

Dobrý den,

Chci se tu podělit o zkušenost se společností STANDARD ENERGY s.r.o.

Z kraje roku mě oslovila jejich obchodní zástupkyně s nabídkou na snížení nákladů za energie.

Zaujala mě její nabídka. Ve srovnání s vyúčtováním plynu, co jsem do té doby platila, byla razantní úspora.

Stačilo jen vzít telefon a oni už se o vše postarali, nemusela jsem nikam chodit nic složitě vyřizovat vše za mne dořešili u původního i současného dodavatele.

Ani jsem nevěděla, že v dnešní době dokáže být někdo ještě tak komplexní, navíc celá záležitost se obešla bez toho, abych musela někam chodit.

Když si vyžádali potřebné podklady vyslali si pro ně navíc kurýrního pracovníka, který mi ještě doplnil některé moje otázky.

Se společností a celým průběhem jednání jsem byla velmi spokojená.

Lenka H.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Petr Kysela29.11.2018 01:23
Roman Oswald13.11.2018 09:12

Datum: 29.11.2018 01:23 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 127507
reakce na ...
Paní nebo slečno Lenko,
nebudete tomu věřit, ale všichni dodavatelé na trhu jsou dnes tak komplexní že se celá záležitost obejde bez toho abyste musela někam chodit. Bohužel už nepíšete, že to ale platí jen když se pokoušíte uzavírat smlouvu. Za prvé jste nám tu nenapsala to podstatné, Standard energy není energy....česky přeloženo, tato firma Vám nic nevyjedná a nedodá. Standard energy Vám pouze zasmluvní odběr u dodavatele Energie na doma s.r.o. Mohu doložit konkrétním klientem. Obchodní zástupkyně Vám nic nenabídla protože ani nemohla, pouze Vám nabídla možnost mít slevu oproti dominantnímu dodavateli v kraji dle distribuce a to za cenu ber nebo zaplať 6 000 pokutu a pokud ne tak 13 000 exekuce. To je výsledek jednoho skvělého jednání obchodní zástupkyně Vámi zmiňované společnosti.
Přesto aby pohádka měla dobrý konec, musím jedno uznat. Řeším aktuálně právě tohoto klienta se standard energy a zatím to vypadá, že je ochoten přistoupit na individuální řešení a klienta uvolnit bez sankce. Pokud se tak stane, napíšu sem aktualizaci.

Autor: Roman Oswald
Datum: 13.11.2018 09:12 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 127011
reakce na ...
Jasně. A jak jste dopsala tento reklamní příspěvek, tak jste si dala vařit kávu v kanceláři společnosti STANDARD ENERGY s.r.o. Bavíte nás... To si myslíte, že jsou lidé zde natolik naivní, aby ten příspěvek brali vážně? :-)

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.