Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Zažehlení dlažby BEST Olympia

Autor: Luděk Maroušek
Datum: 19.11.2018 14:59
uživatel: 127677


Dobrý den,
v technickém listu dlažby Best Olympia se píše, že po položení dlažby se tato nehutní vibrační deskou, ale pouze gumovou palicí přes prkno. Současně ale uvádějí, že jde o dlažbu pro povrchy, kde je z důvodu malé spáry požadavek na hladný a rovný povrch (např. cyklostezky). A už vidím, jak někdo mlátí x km cyklostezky palicí... :-)

Otázka tedy není, zda se držet nebo nedržet návodu a udělat si to stejně po svém, ale zda někdo nemáte zkušenost konkrétně s touto dlažbou, případně zda jste to někdo nerisknul a vibrační deskou nezažehlil. Jde o skladbu relativně dlouhých a úzkých kamenů (65x16 cm a 48x11cm) i když ve výšce 8cm a to bude asi ten důvod, proč by se nemělo vibrovat, aby tyto dlouhé kameny nepraskly. Případně pokud někdo máte zkušenost s jiným výrobcem, kde jsou hubené dlouhé prvky, budu rád za konkrétní zkušenost.

Díky moc.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.



 
 
Reklama