Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

ekoscroll

Autor: Antonín Malý
Datum: 19.12.2018 19:25
uživatel: 129261

Fotogalerie:
obrázek č. 1 obrázek č. 2 obrázek č. 3 obrázek č. 4
zdravím,
rád bych požádal o radu s nastavením kotle ekoscroll alfa.
mám kotel první sezónu a víceméně spokojenost, jen čištění se mě zdá moc časté. po 5 dnech od vyčištění je výměník silně zanesen viz foto.
nastavení mám: podavač 27s pauza, 33s práce, ventilátor 35% dále mám regulaci tahu komínu nastavenou na 15 pa.

děkuji Malý

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Antonín Malý20.12.2018 14:30
Pavel Wolf19.12.2018 20:24

Datum: 19.12.2018 20:24 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126740
reakce na ...
Hodně sazí =málo vzduchu Nemáte přivřenou klapku do komína? Jakou máte mezeru na větráku? Měla by být asi 15 mm jestli ano tak přidejte asi 4% vzduchu, protože se to hodně zanáší při dalším doladění přidávat už po 1%. Oškrábejte ty saze a zítra zase vyfotit a poslat. Čistit asi po 3 týdnech - měsíc to by to ještě nemělo být tak zanešený jako to máte dnes. Jestli potřebujete ještě něco poradit napište na tel. číslo zavolám a domluvíme to po telefonu co je podstatně rychlejší .
Možná že také topíte na nízkou teplotu.

Autor: Antonín Malý
Datum: 20.12.2018 14:30 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 129261
reakce na ...
Dobrý den,
děkuji za odpověď. Posílal jsem vám mail na , ale vrací se mě. Můžete mě prosím poslat zprávu na

Děkuji M.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.