Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Jaký plynový kotel

Autor: David Tomko
Datum: 06.01.2019 19:05
uživatel: 121270

Dobrý den,
Pročetl jsem zde spoustu příspěvků ale nejsem z toho moudrý.
Řeším že bych nechal do našeho bytu udělat podlahové topení, problém je v tom, že koupelnu máme po rekonstrukci a nechce se mi bourat znovu podlahu. V koupelně je topný žebřík napojený aktuálně ke kotli. Existuje nějaká možnost napojit dva okruhy s různým teplotním spádem k jednomu kotli? Podlahovka a topný žebřík.

Spotřeba plynu za 24h aktuálně při teplotách kolem 0C cca 5cm3 což jestli počítám správně je 2,2kWh.

Existuje na tuto kombinaci vhodný kotel, případně řešení?

Děkuji

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
David Tomko11.01.2019 12:22
Jirka Vejrazka07.01.2019 09:21

Datum: 07.01.2019 09:21 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 115879
reakce na ...
Umi to mj. kotle Geminox s oznacenim "DC", ale rozhodne nepatri k levnym.

Autor: David Tomko
Datum: 11.01.2019 12:22 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 121270
reakce na ...
Tak jsem to komunikoval i s Thermonou a umí to taky, po zapojení další jednotky která ale stojí pomalu to samé co ten kotel. Takže se dostáváme na podobnou cenu jako ten Geminox. Asi zvážím podlahovku všude a do té koupelny by jsme jí dali také, i když se mi na začátku nechtělo. bude to jednodušší systém.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.