Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

dřevěný rošt na strop

Autor: stanislav Čmakal
Datum: 07.01.2019 08:55
uživatel: 129167

Fotogalerie:

Dobrý den,

chtěl jsem se poradit ohledně snížení stropu v místnosti o výšce 4,5 m na 2,5m. V příloze jsem přidal obrázek pořízený z netu. Šlo by vyhotovit takový to rošt o rozměrech 2,6 x 4,5 m, který by byl uchycen ve stěnách závitovou tyčí na chem. kotvy. ( jedna stěna je z Heluz 38 a protilehlé straně je monolitický překlad 500 x 300 m ? maximální zatížení tropu by bylo cca 50 kg/m2. Popřípadě nějaké varianty jak by to šlo?

Moc Vám děkuji za radu

Tedy ještě mě napadlo, že ze strany kde je cihla bych mohl trámy zasekat.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Datum: 08.01.2019 23:53 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126822
reakce na ...
Dobrý den Zatížení 50 kg/m2 je co ? Je to vlastní váha roštu, podhledu a izolace, nebo plánujete, že se po tom bude chodit, nebo tam bude skladiště? Pokud to bude pouze snížení stropu a na tom zavěšený sádrokartonový podhled, tak se nabízí samonosný podhled : http://www.knauf.cz/d13-samonosne-podhledy-d13-cz
Filip

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.