Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

ČEZ/Eneka/Enra services - máte zkušenosti?

Autor: Josef Frýza
Datum: 09.01.2019 07:47
uživatel: 107232

Dobrý den, vybírám dodavatele plynu pro domácnost a dle kalkulátoru mi nejlépe vychází ČEZ (fixace na rok, 36 360 Kč/rok), Eneka (fixace na rok, 36016 Kč/rok) a Enra services (fixace na 3 roky, 35035 Kč/rok). Takže celkově do rozdílu 1000Kč/rok, což je v zásadě zanedbatelné. Bohužel na Eneku a Enru jsem nikde moc nenašel žádné recenze. ČEZ je samozřejmě největší dodavatel (ze zmíněných) a složitostí smlouvy i výpovědními lhůtami po vypršení fixace je někde mezi Enekou (velmi jednoduché smlouvy, ale nemá nic elektronicky oproti ČEZ) a Enrou (složité smlouvy). Jaké máte se zmíněnými zkušenosti (zeména s Enekou a Enrou)? Díky.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Josef Frýza09.01.2019 09:54
Jan Schindler09.01.2019 09:45

Datum: 09.01.2019 09:45 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 115116
reakce na ...
Dobrý den,

o uvedených obchodnících se nikde nedočtete, protože spokojení zákazníci zřídka píší do diskuzi. U ČEZu pozor, od února výrazně zdražují, koukněte se na nové ceny v kalkulátoru. |Možná ale se s nimi dohodnete ještě na současných cenách u fixace.

Autor: Josef Frýza
Datum: 09.01.2019 09:54 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 107232
reakce na ...
Děkuji za reakci, to je přesně to, co mne také napadlo, jen jsem si to chtěl potvrdit. O zvyšování cen u ČEZ vím, smlouvu bych musel uzavřít během tohoto měsíce, aby byla cena taková, jakou jsem uvedl (tedy ceník z minulého roku).

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.