Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

smlouva

Autor: Michal Michal
Datum: 18.01.2019 17:48
uživatel: 126695

Dobrý den, od 1.1.2019 mám nového dodavatele EnergieNaDruhou. Smlouvu jsem podepisoval loni v září. Dnes jsem se díval na jejich web a celkem brutálně zdražili, jak el. tak hlavně měs. poplatek který byl nulový. V kalkulátoru TZB jsou skoro na chvostu nabídek...Domnívám se správně že pro mě bude platit ceník z roku 2018 kdy jsem v září smlouvu podepisoval? Díky

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Jan Schindler18.01.2019 20:55
Petr Filipi18.01.2019 19:18

Datum: 18.01.2019 20:55 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 115116
reakce na ...
Dobrý den,

Vaše cena by měla být garantována na dva roky, měl byste to mít ve smluvní dokumentaci.

Autor: Petr Filipi
Datum: 18.01.2019 19:18 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 101805
reakce na ...
Jde o to, zdali mate fixaci z roku 2018 nebo ne. Pokud ano, mel byste mít ceny z 2018. Pokud ne, tak můžete vypovědět smlouvu a jít jinam. Ale tohle všechno se dozvíte na infolince prodejce. Nebo jim napište dotaz, jak to je. Budete to mít písemně a pak se můžete rozhodnout, co dal.

Petr

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.