Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Zůstat či nezůstat u Bohemia Energy? (po super levném tarifu PLUS na 12 měs.)

Autor: Martin Migota
Datum: 23.01.2019 21:19
uživatel: 119987

Ahoj,

mám od května loňského roku plyn u Bohemia Energy - produktová řada PLUS - prvních 12 měsíců fixní cena 496/MWh + 0,- Kč měsíční poplatek.

Po uplynutí těchto dvanácti měsíců ve smlouvě stojí, že cena se bude řídit "velkoobchodní referenční cenou krátkodobého denního trhu". Když jsem volal na jejich linku a ptal se, jaká bude moje cena za plyn po uplynutí těchto 12 měs., paní řekla, že bude stejná a nic nenasvědčuje tomu, že by se mělo zdražovat. Tomu se mi ale nechce věřit.

Máte někdo zkušeností s Bohemia Energy, jaká byla cena po těchto levných 12 měsících?

Díky za každou radu!

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Standa Hammer26.01.2019 13:29
Radek Malý25.01.2019 14:59
Martin Migota23.01.2019 21:28

Datum: 26.01.2019 13:29 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 118734
reakce na ...
Když mi chce RWE, Inogy nebo jak se dne můj poskytovatel jmenuje, zvýšit jako svému dlouholetému zákazníkovi cenu plynu, mrknu na net, kde to mají levnější, zvednu trubku a zavolám, že v tom případě jdu tam a tam za tolik a tolik, co s tím udělají. A mám to za tu cenu konkurence. Bez přecházení, bez nervování s pčřekvápky, už asi sedmkrát po sobě. To je věda, co?

Autor: Radek Malý
Datum: 25.01.2019 14:59 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 129548
reakce na ...
Hele já bych se toho nebál, já už jsem u BE delší dobu i když Plusko mám až teďka od 1/1. Původní produkt už mi cenou nevyhovoval, tak jsem přešel na jiný, kde je teďka pro mě cena OK, domluvil jsem se s nimi. Východisko se dá vždy nějaký najít.

Autor: Martin Migota
Datum: 23.01.2019 21:28 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 119987
reakce na ...
omlouvám se za špatnou sekci, nevšiml jsem si, že pro témata tohoto typu existuje sekce "Ceny a dodavetelé energií", a už to nelze přesunout :-(

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.