Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Izolace spodní stavby (proti vodě a radonu) v místech prostupů

Autor: Jan Sládek
Datum: 28.01.2019 11:05
uživatel: 127614


Fotogalerie:

Dobrý den,

Potřeboval bych se s Vámi poradit, jak v místě, kde jsou prostupy v základové desce, provést izolaci proti vodě a radonu. Izolaci mám navrženou ve dvou vrstvách (1. vrstva Glastek Special mineral/RADONELAST, 2. vrstva BITUBITAGIT PE IZOCHRAN).

Řešení v místech prostupu KG trubek (odpady) mi je celkem jasné a našel jsem i pár návodů. Co mi není jasné, tak je řešení izolace v místě, kde mám v základové desce 3-4 kopoflexové chráničky hned u sebe a budou tvořit jakýsi "trs". Můžu se zeptat, jak jste postupovali a případně mi poradit, jak účinně provést izolaci?

Krátký postup, jak provést izolaci, mám uvedený v technické zprávě, ale přiznám se, že jsem se takovým postupem ještě nesetkal. Pro představu přikládám do přílohy.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.