Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Tepelné čerpadlo Samsung EHS TDM - i jako klimatizace?

Autor: Mára Cejsi
Datum: 15.02.2019 01:16
uživatel: 129782

Fotogalerie:

Zdravím všechny,
dnes jsem objevil pro mě velice zajímavou alternativu tepelného čerpadla voda/vzduch a klimatizace od Samsungu zároveň. Klimatizací myšleno, že dokáže jet v módu vzduch/vzduch, protože chladit vodou do podlahy nechci. Na toto čerpadlo se dají jen napojit vnitřní jednotky klimatizace a mělo by to fungovat jako plnohodnotná klima. Máte s ním někdo zkušenost? Konkrétně se jedná o Samsung EHS TDM Plus 9,0 kW + Hydrobox. Díky za každou zkušenost se Samsungem :-)

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Lubomir Švarc13.03.2020 18:54
Lubomír Macháček13.03.2020 18:46
Lubomír Macháček11.03.2020 16:28
Zdeněk Šulc11.12.2019 23:53

Datum: 13.03.2020 18:46 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 131886
reakce na ...
Zdravím,
takže nikdo s tímto čerpadlem nemá žádné zkušenosti a ani na něj nemá nikdo žádný názor?

Autor: Lubomir Švarc
Datum: 13.03.2020 18:54 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 108029
reakce na ...
Napište,dám kontakt.

Autor: Lubomír Macháček
Datum: 11.03.2020 16:28 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 131886
reakce na ...
Zdravím,
chtěl bych obnovit tuto diskuzi a zeptat se zdejších odborníků, jestli má s tímto TČ od Smasungu zkušenost nebo co si o tomto myslí, jestli je to dobrý nápad nebo naopak.
S pozdravem Macháček

Autor: Zdeněk Šulc
Datum: 11.12.2019 23:53 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 129818
reakce na ...
Zkušenosti s tímto tepelným čerpadlem nemám, ale sám nad ním uvažuji. Rozhodl jste se pro něj? Máte s ním již nějaké praktické zkušenosti?

Jediné co mě odrazuje je to, že je na trhu minimálně 3-4 roky a zatím nikdo jiný obdobné řešení nenabízí... Kdyby to bylo tak úžasné, jak oba předpokládáme, tak by to nejspíše již několik výrobců okopírovalo...

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama