Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Vodoprávní úřad nechce povolit žumpu

Autor: Miroslav Sedláček
Datum: 16.02.2019 21:15
uživatel: 129805


Dobrý den prosím o radu jak mám postupovat proti vodopravnímu úřadu.V lednu 2018 byla městem Roudnice nad Labem územním rozhodnutím povoleno stavět rekrekreační domky do 100 m2 ve čtvrti na Krásných Horách,kde není městská kanalizace.Už rok se pokouším získat stavební povolení,investoval jsme do projektu nemalé peníze,ale vždy vyhořím na vodoprávním úřadu.Nejdřív mi nepovolil ČOV což bych mohl pochopit tak jsem jim navrhl žumpu,tu mi také zamítli.Úřednice mi dokonce řekla,že prý ví kam budu odpadní vody vypouštět...do pole.Nechápu jak mě mohou trestat když jsem ještě nic nespáchal.Po argumentaci ,že si na ní budu ztěžovat na krajském úřadě mi od ní bylo řečeno,že ji stejně neobejdu.Už nevím jak dál?Děkuji

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.