Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Injektaz palenych a nepalenych cihel

Autor: Roman Herot
Datum: 19.02.2019 19:06
uživatel: 129826


Zdravim borci, resim rekonstrukci stareho domu, kde cast je z palenych a cast z nepalenych cihel. Pulka domu je podrezana, ale vnitrni zdi a cast venkovnich neni. Zaklady jsou kamenne, ale cihla zacina uz pod urovni zeminy (jil) a na nekterych mistech vzlina vlhkost i se solnymi vykvety. Takze bych rad nainjektoval. Ted je otazka cim, protoze na netu jsem nasel nekolik pripravku a kazdy o tom svem tvrdi, ze je to nejlepsi. Vzhledem k pristupu ke zdem o podrezani neuvazuji i kdyz vim, ze by to bylo lepsi. Navic jedna zed je spolecna ze sousedy a tam bohuzel dohodu nevidim realne. Co jsem zatim tak studoval, tak bych asi rad neco geloveho s vodorovnymi vrty, protoze kdyz jsem zkousel vodni sklo, tak se ztracelo ve zdech. Sila zdi je 50cm. Dale jak vyresit navazani hydroizolace podlah na nainjektovane zdi.

Diky za nejake postrehy.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.