Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

nejlepší řešení komínu

Autor: žaneta kolaříková
Datum: 20.02.2019 10:19
uživatel: 129832


dobrý den,máme problém chytl nám komín a starý nástavec z eternitu je proděravělej,chteli jsme komín vyvložkovat,ale zjistilo se ,že je v komínu ještě azbest,tím pádem cena by byla komplet asi 40 tis,což je na nás hodně.Není možné odbourat jen část s eternitem a nahradit to nerezovým vícepláštovým nástavcem?Pak tu máme další komín který se nepoužíval roky,průměr 40x40 tak bychom chtěli vyložkovat ten,ale jak se takový průmer vložkuje?pojedou na to jen kuchynská kamna o výkonu 5kw děkuji za radu jak to udělat abychom mohli znovu topit

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Karel Černý
Datum: 20.02.2019 17:09 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 116460
reakce na ...
Objednejte si kominíka, který vám na místě posoudí stav spalinové cesty. Jestli jste zahořeli a i přesto nechcete převložkovat původní komín kvůli financím tak jste hazardéři. Došetřete peníze a udělejte to tak jak to má být, zkratky neexistují.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama