Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

SU nechce povolit stavbu kvůli přípojky

Autor: lacaca ca
Datum: 20.02.2019 10:29
uživatel: 129830


Dobrý den, vyřizujeme stav. povolení všechno už máme schválené, ale SU nám sdělili že nás nepřipojí kvůli ele. přípojky. Parcela svojí přípojku už má jde tudiž pouze o navýšní jističe, což mi čez schválil (mám budoucí smlouvu). Jenže SU nechápe jak jsme dosud připojení. Budka má totiž 3 uživatele s vlastníma hodinama a je na okraji pozemku souseda. Připojená je ke sloupu taktéž na pozemku souseda. K budce se jednoduše dostanu, protože je hned u mojí brány. Posílala jsem SU faktury že normálně je vše napsno na mě, ale oni chcou vyjádření od čezu s číslem mojí parcely že se jedná o navýšní (problém je totiž že je tam jinéodběrné číslo, kvůli toho že je budka umístěna na pozemku souseda), čez mi ale vyjádření nechce poslat, že si mám poslat žádost, kterou ale mám schválenou. Prosím poradte co dělat. děkuji
https://forum.thechembase.com/index.php/topic,1504.new.html#new

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Jan Němec
Datum: 26.02.2019 19:51 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 128958
reakce na ...
Celý problém by Vám měli objasnit na čez Distribuce.. Podle platných tech. podmínek pro připojení může být elektroměr na Vašem pozemku, přístupný z veřejně dostupného místa. Pokud toto nesplňujete, může mít ten člověk na stavebním úřadě oprávněně problém. Pokud jste podali na stav úřad dokumentaci, je tam snad i část přípojka elektro, kde je toto vždy jasné. úředník se nechce dočkat toho, a Vy taky asi ne, že Vám povolí stavbu, a čez Vám nedá elektroměr. Hodně zdaru.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.