Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Peletkový kote Ekoheat

Autor: František Hoffmann
Datum: 27.02.2019 18:58
uživatel: 129884


Dobrý den. V uplynulých letech se v ČR prodávaly automatické peletkové kotle s výměníkem Ekoheat od Dánského výrobce Ekopower ve čtyřech výkonových variantách. Zastoupení firmy Ekopower bylo ve Zdibech u Prahy. Z nějakého důvodu však toto zastoupení Ekopower pro ČR skončilo svoji činnost. Prodej,servis,díly a vše okolo Dánských kotlů Ekoheat převzala od 3/2015 firma Optima Heating s.r.o. se sídlem v Čelákovicích.
Vlastním jeden z těchto kotlů zakoupený ještě od Ekopower ve Zdibech a tak jsem se obrátil na vedení fy.Optima Heating s požadavkem o zajištění nějakých náhradních dílů, servisu a pravidelných kontrol kotle, neboť nikdo jiný pro tyto kotle již nebyl výrobcem v ČR vyškolen. Dostalo se mi v r.2018 od fy.Optima Heating odpovědi, že i tato firma s kotli Ekoheat končí a mám se s mým požadavkem obrátit na zastoupení značky v nějakém jiném státě kde se tyto kotle prodávají nebo přímo na výrobce v Dánsku.
Nevím kolik se za doby fungování zastoupení Ekopower v ČR zde těchto kotlů prodalo a tak bych touto cestou chtěl oslovit další majitele těchto kotlů v ČR jaké mají zkušenosti s event.zajištěním náhradních dílů, servisováním a periodickými povinnými kontrolami.
Děkuji za reakce a zkušenosti.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama