Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Podlahová plocha

Autor: Jaromír Urbanec
Datum: 02.03.2019 08:13
uživatel: 129899


Navrhuju si minimalistické bydlení tak, aby bylo v souladu s předpisy. Narazil jsem však na problém s výkladem zákona, na který už narazilo mnoho lidí. Ale už se mi příliš nedaří dohledat něčí zkušenost z praxe, jak byla daná nejasnost vyřešena. Tedy: dle technických požadavků na stavby je nejmenší PODLAHOVA plocha bytu 16m, pokud je tvořen jednou obytnou místností. Dále není specifikováno, že je to blíže upraveno technickou normou, není tedy závazné se danou CSN v tomto případě řídit. Dle výkladu pod pojem "podlahová plocha" spadá veškerá plocha včetně příček, nosných zdí, příslušenství, wc, socialek atd. Je tedy správný výklad, že u bytů o celkové ploše 16m je v této ploše již zahrnuta toaleta, koupelna, předsíň, kotel na přímé vytápění atd ? Moc děkuji za zkušenosti

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama