Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Zateplení podlaží z obou stran - dotace

Autor: Igor Sedlák
Datum: 06.03.2019 16:41
uživatel: 127775


Zdravím,

při rekonstrukci mám spočteno zateplení patra zespodu, nalepením EPS na stropy ve sklepech.
K tomu je podle NZÚ pro A.1 vypočtena dotace 330 Kč/m2.

Nyní to plánuji v patře ještě podlahové vytápění, takže přidám ještě shora dalších 6-8cm EPS (víc nejde z prakticých důvodů). Nicméně i když zatepluji "tu stejnou konstrukci", jen z opačné strany - chápu správně, že budu mít nárok na další zhodnocení ze zelené, nebo se bude počítat jen 1x ???

PS: Podlahovku budu dávat kvůli sobě, jen kdybych mohl uplatnit něco z dotací, pokusím se to popohnat ještě v termínu. V opačném případě budu realizovat to stejné, jen nebudu muset tolik spěchat.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Andy Bonde
Datum: 08.03.2019 08:56 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 120053
reakce na ...
Plocha stropu pro dotaci se bude počítat pouze JEDNOU, protože dostáváte dotaci na zlepšení té konstrukce a je jedno kolika vrstvami tepelné izolace toho dosáhnete. Pokud jste podal žádost na SFŽP vloni do října tak je dotace těch 330 Kč/m2, pokud po 15.říjnu tak to zvýšili na 500 Kč/m2.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.