Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Denní osvětlení schodiště bytové stavby, Ústecký kraj

Autor: Kateřina Sedláčková
Datum: 18.03.2019 20:14
uživatel: 130015


Dobrý den,
Mám jednu nejasnost ohledně stavební vyhlášky, ve které se praví, že hlavní domovní schodiště bytové stavby by mělo být osvětleno denním světlem. Bylo mi řečeno, že například v pražském prostředí tato norma neplatí, ale je zde prosím nějaký odborník na vyhlášku platnou pro Ústecký kraj?
Děkuji!

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Pavel Šrom
Datum: 15.04.2019 17:09 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 102764
reakce na ...
Jedná se o § 39 odst. 3 vyhlášky č. 268/2009 Sb. o technických požadavcích na stavby, v platném znění. Tato vyhláška platí všude kromě Prahy.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.