Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

CNC opracovaný krov

Autor: Luděk Maroušek
Datum: 20.03.2019 15:17
uživatel: 127677

Fotogalerie:

Dobrý den,
máte někdo prosím zkušenost se stavbou krovu z předem opracovaných KVH/BSH hranolů na CNC fréze?

Mám nabídku z První chodské a Dekwoodu na valbový krov zahradní pergoly cca 5,5x4m a údajně by mělo být vše vyfrézováno tak, ža to zvládně průměrně zručný kutil sestavit svépomocí.

Máte někdo prosím vlastní zkušenost s touto problematikou, případně umíte dopodručit jinou firmu, která se tímto zabývá?

Pro ilustraci přikládám vizualizaci.

Děkuji.

Luděk

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Milan Sosík21.03.2019 20:04
Luděk Maroušek21.03.2019 11:57
Jozef Homola20.03.2019 16:06

Datum: 21.03.2019 20:04 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 101072
reakce na ...
Dobrý den,

stavěl jsem loni pergolu se sedlovou střechou, dřevo připravené na CNC z firmy Tesario 1. Chodská.

Vše pasovalo přesně, ve dvou jsme to dali dohromady ani ne za den.
Pokud budete chtít, pošlu pár fotek ze stavby.

e-mail:

Autor: Jozef Homola
Datum: 20.03.2019 16:06 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100172
reakce na ...
Nejde udělat jednodušší krov než na vizualizaci?

Autor: Luděk Maroušek
Datum: 21.03.2019 11:57 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 127677
reakce na ...
Ano, toto je pouze jeden z návrhů a s ohledem na to, že krov ponese plechovou krytinu s hmotností cca 5kg/m2, pokusím se uděla krov trochu subtilnější.

Šlo mi spíše o obecnou zkušenost s krovem formou skládačky, jestli je to opravdu tak "snadné".

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.