zateplenie betonovych tvarnic - eko

Rubriky:

Reklama
MT mato tesar @mato.tesar před 5 roky05.04.2019 00:55:00
zateplenie betonovych tvarnic - eko

zdravim, uvazujem nad stavbou z betonovych tvarnic (ci uz murovacich alebo debniacich) ale pride mi zbytocne tam nechavat dutinu vzduchu.

Cim odporucate naplnit? (bude aj ext. zateplenie 15cm eps ale preco nevyuzit aj vnutorny priestor tvarnic - hoci aspon perlitovy beton, nie?) staviam na uzkom pozemku takze nechcem siroky mur.


Uvedomujem si tepelne mosty v cemente a tvarniciach ale aj tak by vypln mala v niecom pomoct - ved aj tehly su plnene mineralnou vlnou ci polystyrenom v rebrach - je ich sice viac ale aj tak.

Ide mi o to aby to v tej stene nehrozilo smradom ci tvrdou chemiou.

- mne napadla zatial najidealnejsie sklenna vlna (slamy ci ovcej vlny sa obavam v pripade zapachu to nebude jednoduche identifkovat a vybrat)


Pracnosti sa nebojim ani v pripade naplnovat jednotlivo kazdu murovaciu tvarnicu.

Videl som video ako automaticky plnia tehly ale ide mi o domaci - svojpomocny postup a nema doveru voci penam.

dik

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.