Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

elektrika-odpověď v diskusi

Autor: Jindřiška Fofová
Datum: 10.05.2019 15:17
uživatel: 127947

Dobrý den,
ano mám to vyřešné. Řešila jsem to na stránkách ČOI, kde mají připravený formulář pro mimosoudní vyrovnání. Vše jsem popsala, dokumenty naskenovala a ještě jsem je musela odeslat poštou.
Vše bylo rychlé. Přestože mi nebyla poslána faktura, tak mi přišel dobropis a tím i stornovali to co po mne po telefonu s vyhrožováním chtěli. Tak-že to řešte přes ČOI - po internetu. Osobně při návštěvě kanceláře ČOI jsem nepochodila. O žádném formuláři mi neřekl - vlastně ani neporadil. Prý to mám zaplatit, prý to je moje chyba. Nevzdala jsem se a skončilo to dobře. Držím palečky všem, kdo udělal takovou chybu.
Fofová

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Datum: 10.05.2019 17:56 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 127583
reakce na ...
Včera jsem to posílala na ČOI,po mně chtějí další 2500 za advokáta.Poslala jsem jim do KTST odkaz na pořad Černé ovce,ale zřejmě se na to nepodívali.Tam jasně řekli-nic neplatit.Jsem rozhodnutá podat žalobu,tohle se jen tak přejít nedá.Přeposílám odkaz na Černé ovce a držme si palce.
www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/218452801081010/0/60768-energeticka-kancelar/

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama