Zateplení minerální vlnou nebo PIR desky

Rubriky:

Reklama
MM Miroslav Mráz @miroslav.mraz295 před 5 roky13.05.2019 11:18:00
Zateplení minerální vlnou nebo PIR desky

Dobrý den , budem rekonstruovat podkroví . A největší otázka teď je jaký izolační materiál použit ?
Každý říká minerální vatu ,ze je levná . Ale když si na internetu přečtu výhody a nevýhody tak se mi do toho moc nechce . Tak jsem si ještě něco zjišťoval o jiných materiálech . A zaujala mě PIR desky mezi krokve . Je to z důvodu poloviční šířky materiálu ( vznikne větší místo v podkroví ) ale cenově je o něco dražší. Někdo i říká ze ta PIR deska je nová a nikdo neví co to udělá za 20 let , ale našel jsem už i nějaké Testy a za 28 let by neměli změnit funkčnost ani tvar . Tak se ptám jaký materiál by jste doporučili a jaké máte zkušenosti ??
A jakou tloušťku zateplení by jste doporučili z vlastní zkušenosti ?? Tloušťku s PIR desek a z minerální vaty ? Děkuji

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

54 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.