Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

Ceny ve srovnávači

Autor: Barbora Krčmářová
Datum: 24.05.2019 16:00
uživatel: 130336

Dobrý den,
předem se omlouvám ze možná hloupý dotaz. Rozhodla jsem se změnit dodavatele elektřiny. Na základě zdejšího srovnávače jsem vybrala Skautskou energii. Ceny ze srovnávače jsem porovnala s ceníkem na jejich webových stránkách. Vše souhlasí kromě paušální ceny za hlavní jistič. Podle srovnávače (nazývá se to v distribučních službách - měsíční poplatek za odběrné místo) to vychází na 527,5 Kč. Dle ceníku, jestli to dobře chápu, by to mělo být 128,- Kč - jedná se o sazbu D57d, 1x25A. Prosím o vysvětlení, jestli je ve srovnávači chyba, nebo jestli ceník nějak špatně chápu. V koncové částce to dělá poměrně velký cenový rozdíl Děkuji předem za vysvětlení.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Barbora Krčmářová25.05.2019 18:21
Jan Schindler24.05.2019 20:49

Datum: 24.05.2019 20:49 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 115116
reakce na ...
Dobrý den,

pokud máte jistič do 3x10 A a do 1x25 A včetně, pak skutečně zaplatíte v distribuční oblasti PRE 128 Kč za měsíc, za rok 1 536 Kč. Regulované ceny jsou ve srovnávači určitě v pořádku, protože kdyby nebyly, tak by se již dávno některý z odběratelů ozval nebo by se na to přišlo u nás. Kontroloval jsem sazbu D57 a regulované ceny jsou v pořádku.

Autor: Barbora Krčmářová
Datum: 25.05.2019 18:21 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 130336
reakce na ...
Dobrý den, máte pravdu, omlouvám se. Omylem jsem do srovnávače zadala jistič NAD 1x25 místo DO 1x25. Jinak děkuji za srovnávač, je skvělý. Krčmářová

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama