Volba hydroizolace balkonu a napojení na sokl

Reklama
IS Igor Sedlák @igor.sedlak před 5 roky01.06.2019 15:50:00
Volba hydroizolace balkonu a napojení na sokl

Dobrý den,
hledám řešení pro rekonstrukci balkonů. Mám již zateplenou fasádu a čeká mě bourání původní skladby, nový beton a výběr hydroizolace.
Ve druhé fázi pak dlažba na terčích.

Plastovou fólii de-facto neuvažuji, neumím si představit napojení vrtev, velká náchylnost na mech. porušení a pozdější problematická opravitelnost.

Něco na způsob finálního hydroizolačního nátěru přímo na beton a pod terče jsem marně jsem poptával u několika výrobců, pravděpodobně tak jednoduché řešení neexistuje.

Tedy nejspí klasiku v podobě SBS modifikovaných pásů. Realizovatelné i svépomocí, není problém ve spojení s XPS, vyrábí se i jako samolepící.

Druhá část problému bude jak řešit vzniklou díru pod soklem, po vybourání původní dlažby.
Ano mělo se to mělo provést jako první, ale smluvená firma se na to vykašlala a druhá musela už začít s fasádou.

XPS sokl je už zatažen perlinkou a lepidlem, příprava na marmolit.
Přesah fasády nad soklem jsou 2cm, to nedává moc místa na libovolné řešení s vytažením izolace.

Přikládám fotky aktuálního stavu s novou fasádou + poloviny sousedů, kde začali prvně s bouráním balkonů, tak vím přibližně skladbu a výšku vrstev.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.