Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Kterým dodavatelům energií se v prvním pololetí dařilo a kterým méně?

Autor článku: Ing. Jan Schindler, redakce
Plné znění článku: Kterým dodavatelům energií se v prvním pololetí dařilo a kterým méně?
Anotace článku: Počty změn zákazníků, přesněji řečeno odběrných a předávacích míst, je od začátku liberalizace energetického trhu ukazatelem jeho životaschopnosti, je ukázkou míry liberalizace. Poslední roky počty změn dodavatelů klesají. Co data za první pololetí napovídají? Obrací se trend, zastaví se pokles, nastane růst?

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Autor: Adam Cibulka
Datum: 22.08.2016 15:46 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 123217
reakce na ...
V nějakém článku jsem četl, že opět vzrostl počet změn dodavatelů, ale když koukám na ty grafy, tak už to asi nikdy nebude mít takovou sílu, jako tomu bylo v letech předešlých. Jasně, dominanty z předních míst asi jen tak někdo nedostane, přijde mi to i celkem logický, když je lidé považují za jakousi jistotu na trhu, ale proč ne, já s nimi v minulosti taky žádný problém neměl, ale ten nemám nyní ani s Bohemia energy. Přijde mi, že ty různé fúze co podstupují, tak je celkem solidně utvrzují na trhu a proto není divu, že jsou v tabulce i tak vysoko. Pro mě alespoň jistota, že nepřijdu o dodavatele.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama