Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Osvětelení garáže

Autor: Petr Novák
Datum: 02.09.2019 16:09
uživatel: 129259


Ahoj,

přemýšlim co zvolit za osvětlení do garáže. Jestli klasické prachotěsně zářivky nebo jít cestou led trubic nebo zvolit ty led panely. Garáž je 6x6m strop cca 2,7m. Bude tam ponk a občas něco kutit tak aby tam bylo trochu vidět.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Petr Novák
Datum: 10.09.2019 07:51 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 129259
reakce na ...
Tak si odpovím sám. Kdyby o někoho do budoucna zajímalo

Nakonec jsem koupil 4ks prachotěsných LED světel (Ecolite TL3902A-LED40W) jsou příjemně malá (vlezou se nad sekční vrata) a svítí velmi dobře. Kdyby měl někdo vyšší stropy dělají i silnější varianty 65W a 80W. Pokud bych měl garáž jen na parkování tak bych si bohatě vystačil pouze s jedním. Dvě 40W jsou celkem dostačující i na nějaké práce kolem auta, ale chce to mít zvlášť osvětlené pracovní místo. 3kusy už jsou hodně dobré 4 jsem zatím nezkoušel a hodně přemýšlím jestli je tam nakonec vůbec všechny 4 dám.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama