Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Dva spotrebice do jednoho pruduchu

Autor: Jakub Benesch
Datum: 16.09.2019 09:41
uživatel: 130851


Dobry den, chci Vas pozadat o radu. Koupili jsme stary dum a zacali jsme ho rekonstruovat. Momentalne vytapeni a ohrev vody je resen plynem. Plynovy kotel a plynovy bojler, jsou ve sklepe a zapojeny do jednoho pruduchu. Chci prejit na vytapeni pomoci krbovych kamen na pelety s vymenikem ( ktere budou v prizemi) s kterym bych ohrival i vodu v kombinovanem bojleru. Plynove spotrebice chci zachovat taky pro pripad, ze by se neco pokazilo. Muj dotaz je, zda muzu zapojit dva druhy spotrebicu do jednoho pruduch i kdyz oba nepobezi soubezne. Jde mi o to, zda nedat nejakou klapku na kourovod od krbovek, kdyz zrovna budu topit plynem a aby mi nevnikaly vypary do mistnosti o patro vyse. Do druheho pruduchu , ktery zacina v patre se bohuzel nemohu pripojit, protoze je zarohem.

Dekuji

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama